2024. Június 9.

09:00

Hálából.

18:00

+ Fekete János, + felesége Mária és élő gyermekeikért.

június 10. hétfő

Hálából.

június 11. kedd

18:00

+ Budai Lajos és + felesége Balázs Piri Teréz lelki üdvéért.

június 12. szerda

június 13. csütörtök

18:00

+ Péter, + Márk, + Ulrik, + Henrietta, + Móni, + Dezdemóna, + Bársony László lelki üdvéért, és Kis Imre Maximiliánért.

június 14. péntek

június 15. szombat

Június 16. Évközi XI. vasárnap

09:00

+ Berki József atya lelki üdvéért.

18:00

+ Kollár Pál és élő hozzátartozókért.

1; A 9 órai szentmise után szeretettel hívjuk a testvéreket a plébánia teraszára egy találkozásra, beszélgetésre, kávéra.

2; Június 15-én, szombaton jutalomkirándulásra visszük a szorgalmasan templomba járó, negyedikes, vagy annál magasabb évfolyamban tanulókat. Az indulás reggel 7 órakor lesz a templom elől. Úti célunk a pécsi Mecsextrém Park. Egész napra inni és ennivalót hozzanak magukkal a gyerekek. Az útiköltséget és a belépőt a plébánia fizeti. 18-19 óra között érkezünk haza a templom elé. A kisebb gyerekeket moziba fogjuk hívni az utolsó tanítási héten.

3; Előre jelezzük a kedves testvéreknek, hogy június 22-én, szombaton, az esti szentmisén vendégünk lesz a Baja Belvárosi Templom Énekkara. A szentmise után jótékonysági koncertet adnak templomunkban, amelyen adományaikkal támogathatják a nyáron Rómába zarándokló 4 fiatalunkat, akik részt vesznek a Ministráns Világtalálkozón. Adományaikat előre is hálásan köszönjük.

4; Szeretnénk hagyományt teremteni és minden évben közösen ünnepelni istengyermekségünk és egyházi közösségünkhöz való tartozásunk jeles évfordulóját. Szent Iván napjához legközelebbi vasárnap, ebben az évben június 23-án, a 9 órakor kezdődő szentmisére szeretettel hívjuk azokat a kedves testvéreket, akik 1999., 1974., és 1949-ben részesültek a keresztség szentségében.

5; Templomunk búcsúja Szent Péter és Pál apostolok főünnepén június 29-én, szombaton 18 órakor lesz. A szentmise főcelebránsa és szónoka Mons. Dr. Tóth Tamás atya lesz, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia titkára. Nagy tisztelettel és szeretettel hívjuk a kedves testvéreket.

6; Nyári kézműves tábort szervezünk a gyerekeknek július 1-5. között a plébánián. Minden nap 8-12 óra között lesznek a foglalkozások, melyre szeretettel hívjuk őket. Jelentkezni a plébánián lehet a jelentkezési lap kitöltésével.

7; Bérmálkozásról készült, közel 250 db fénykép a plébánián, hivatali időben (hétfőtől-péntekig 9-12 óra között) átmásolható saját pendrive-ra 2.000Ft ellenében, amivel a gyerekek nyári táborát támogathatják a testvérek.

8; Tisztelettel kérjük a kedves testvéreket, hogy a választások napján teljesítsék állampolgári kötelezettségeiket, menjenek el szavazni.

Korábbi hirdetések

Miserend