2024. Június 16.

SZENTMISÉK SZÁNDÉKA

Június 16. Évközi XI. vasárnap

09:00

+ Berki József atya lelki üdvéért.

18:00

+ Kollár Pál és élő hozzátartozókért.

június 17. hétfő

Hálából.

június 18. kedd

18:00

+ János és + Ferenc édesapákért haláluk évfordulóján.

június 19.

szerda

18:00

Szentmise a kórház kápolnájában.

jún. 20. csütörtök

18:00

Vida család + és élő tagjaiért.

június 21. péntek

június 22. szombat

Június 23. Évközi XII. vasárnap

09:00

+ Klocker János lelki üdvéért temetése alkalmából.

18:00

+ Tarjányi Sándor, + felesége Veronika, + fiaik Sándor és László, a család minden élő és + tagjáért.

1; A 9 órai szentmise után szeretettel hívjuk a testvéreket a plébánia teraszára egy találkozásra, beszélgetésre, kávéra.

2; Most szerdán 13 órára jutalom mozizásra visszük a szorgalmasan templomba járó ovisokat, illetve az első, második, harmadik osztályosokat.

3; Szerdán 18 órakor szentmise lesz a kiskunhalasi kórház kápolnájában. Közösen imádkozunk a betegek gyógyulásáért, az egészségügyi dolgozókért. Szeretettel hívjuk a kedves testvéreket.

4; Római Katolikus Anyaszentegyház házasságot hirdet Fodor Álmos református vőlegény és Sárvári Dóra római katolikus mennyasszony között. Kérjük a kedves testvéreket, imádkozzanak az ifjú párért, akik szombaton 16:30-kor kötnek szentségi házasságot templomunkban.

5; Szombaton, az esti szentmisén vendégünk lesz a Baja Belvárosi Templom Énekkara. A szentmise után jótékonysági koncertet adnak templomunkban, amelyen adományaikkal támogathatják a nyáron Rómába zarándokló 4 fiatalunkat, akik részt vesznek a Ministráns Világtalálkozón. Adományaikat előre is hálásan köszönjük.

6; Szeretnénk hagyományt teremteni és minden évben közösen ünnepelni istengyermekségünk és egyházi közösségünkhöz való tartozásunk jeles évfordulóját. Ezért a jövő vasárnap 9 órakor kezdődő szentmisére szeretettel hívjuk azokat a kedves testvéreket, akik 1999., 1974., és 1949-ben részesültek a keresztség szentségében.

7; Templomunk búcsúja Szent Péter és Pál apostolok főünnepén június 29-én, szombaton 18 órakor lesz. A szentmise főcelebránsa és szónoka Mons. Dr. Tóth Tamás atya lesz, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia titkára. Nagy tisztelettel és szeretettel hívjuk a kedves testvéreket.

8; Nyári kézműves tábort szervezünk a gyerekeknek július 1-5. között a plébánián. Minden nap 8-12 óra között lesznek a foglalkozások, melyre szeretettel hívjuk őket. Jelentkezni a plébánián lehet a jelentkezési lap kitöltésével.

9; Bérmálkozásról és az elsőáldozásról készült, közel 250 db fénykép a plébánián, hivatali időben (hétfőtől-péntekig 9-12 óra között) átmásolható saját pendrive-ra 2.000Ft ellenében, amivel a gyerekek nyári táborát támogathatják a testvérek.

Korábbi hirdetések

Miserend