Nyári napközis tábor

Nyári napközis tábort szervez a plébánia. Időpontja: 2019. július 1-5 között. Helyszín: elsősorban a Plé­bá­­ni­ai Közösség Ház, plébániaudvar, illetve az egyes napok helyszínei. Programok: biciklizés, túrázás, sportolás, kéz­műveskedés, strandolás, közösségépítő játékok, lelki programok. 8000 ft a részvételi díj, amely étkezést is tar­tal­maz. A jelentkezés úgy érvényes, ha azzal egyidőben az összeg felét befizetjük. Szeretettel várjuk a 4-8. osz­tá­lyos gyermekeket, ministránsokat, akár ifjú segítőket. Jelentkezni: Ábrahám Zsófi hitoktatónál, va­la­mint Dávid és Zsolt atyáknál, illetve az irodában lehet a fent említett költség befizetésével egyidejűleg. Táborral kapcsolatos szü­lő­i értekezlet június 7-én lesz 17.30-kor a közösségi házban.